Regulamin rezerwacji i zasady pobytu

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem rezerwacji i zasadami panującymi w naszym domu. Pozwoli to obu stronom uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, a my będziemy mogli skoncentrować się na zapewnieniu Państwu miłego wypoczynku.

 1. Goście korzystający z pobytu w Wilii u Krzeptowskich zobowiązani są przestrzegać  postanowień niniejszego regulaminu ,przepisów bHP i przeciwpożarowych,oraz w wyjatkowych sytuacjach stosować się do próśb pracowników obiektu.
 2. Nalezność za pobyt oraz opłata klimatyczna jest pobierana w dniu przyjazdu,zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem.Prosimy bardzo o dotrzymanie tego obowiązku.
 3. Dokonanie rezerwacji jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z niniejszym regulaminem,jego akceptacja  oraz zobowiązaniem do przestrzegania jego postanowień.Rezerwacje dokonuje się na osobę lub firme,która będzie dokonowywać płatności.Płatności zadatku należy dokonać do 2 dni od momentu rezerwacji lub w uzgodnionym terminie.
 1. Wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacją warunków rezerwacji określonych w niniejszym regulaminie przez osobę dokonującą rezerwacji.
 2. Brak wpłaty zadatku w uzgodnionym terminie skutkuje anulowaniem rezerwacji.
 3. Opłatę za cały okres deklarowanego pobytu należy uregulować jednorazowo w dniu przyjazdu i nie podlega zwrotowi w przypadku wcześniejszego wyjazdu.
 4. Rezygnacja z pobytu zgłoszona po otrzymaniu zadatku, złożone na piśmie w terminie 28 dni przed datą początku pobytu w okresach: Bożego Narodzenia, Sylwestra, ferii zimowych, Wielkanocy i wakacji oraz 21 dni w przypadku pozostałych terminów, skutkuje rozwiązaniem umowy, a otrzymany zadatek   podlega zwrotowi.(art 394 KC)
 5. Złożenie rezygnacji w terminach krótszych niż wymienione w pkt. 8 oznacza odstąpienie od umowy a otrzymany zadatek nie podlega zwrotowi (postawa prawna art.394 Kodeksu Cywilnego). Istnieje natomiast możliwość zmiany terminu rezerwacji pod warunkiem, że zmiana taka zostanie dokonana na minimum 14 dni przed pierwotnym terminem rezerwacji i obiekt jest wolny w nowym terminie. Zmiany można dokonać jedynie z zachowaniem pierwotnej długości pobytu. W przypadku wybrania nowego terminu przypadającego w droższym sezonie wymagana jest dopłata różnicy w cenie.
 6. Dziecko do lat 2 (jedno na dwoje dorosłych), śpiące z dorosłymi lub we własnym łóżeczku i niewymagające pościeli  ponosi  opłatę za pobyt  20 zl za  dobę.
 7. Cena pobytu nie uwzględnia opłaty miejscowej pobieranych przy czynnościach meldunkowych a przekazywanej na konto Gminy,oraz innych opłat dodatkowych.
 8. Zarówno zadatek jak również część kwoty za niewykorzystane noclegi może zostać zwrócona, w przypadku sprzedaży zwolnionych miejsc noclegowych po tej samej cenie - sprawy te rozwiązywane są indywidualnie na wniosek Klienta.
 9. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15.00 i kończy o godz. 10.00
 10. Do Państwa dyspozycji oddajemy darmowy, niestrzeżony parking. Parkować należy w miejscach do tego wyznaczonych.Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawiony samochód oraz znajdujące się w nim mienie.
 11. Na terenie obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia oraz cisza nocna w godzinach od. 22.00 – 7.00
 12. Posiłki wydawane są w godzinach: śniadania od 8.00 do 10.00. Po wcześniejszym ustaleniu istnieje możliwość odstępstwa od podanych pór wydawania posiłków.
 13. Do Państwa dyspozycji oddajemy deskę i żelazko do prasowania. Prasowanie ze względów przeciw pożarowych odbywa się tylko i wyłącznie w miejscu do tego wyznaczonym.
 14. Nie akceptujemy pobytu ze zwierzętami.
 15. Niestawienie się Gościa w obiekcie do godz. 20.00 oraz brak powiadomienia o ewentualnym późniejszym przyjeździe jest równoznaczne z rezygnacją z pobytu.Przybycie do pensjonatu najpóźniej do godziny 21,00 po tej godzinie nie ma już czynnej  recepcji,zatem nie ma możliwości zakwaterowania.
 16. Osoby nie wynajmujące pokoju w osrodku moga przebywać na jego terenie w godzinach 10 -18,00 po uprzednim poinformowaniu właściciela ośrodka i otrzymaniu na to zgody.
 17. Pobyt dzieci i młodzieży do lat 18 dozwolony jest jedynie pod opieką osób dorosłych,które biorą czałkowitą odpowiedzialność za ich czyny a także wszelkie następstwa tych czynów za zaistniałe sytuacje na terenie ośrodka
 18. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy zakwaterowania osobom będącym pod widocznym wpływem alkoholu lub środków odurzajacych,lub zachowujących się wulgarnie.

 

      19. Z uwagi na przepsiy sanitarne osoby,które nie zamawiają posiłków w obiekcie , nie mogą przygotowywać własnych posiłków na jadalni,gdzie każdy z Gości ma swój zdezynfekowany stolik.Mogą skorzystać  z kawy czy herbaty,ale nie przyrządzać własnych posiłków. Przepisy związane z COVID tego wymagają.

Przepisy sanitarne COVID tego wymagają.


Życzymy udanego wypoczynku!

Maria  Krzeptowska-Jasinek


Przyjazd

Wyjazd

Sprawdź dostępność

 Willa u Krzeptowskich Maria Krzeptowska Jasinek
34-511 Kościelisko - ul. Strzelców Podhalańskich 23, tel. +48 18 207 07 85, kom. +48 601 505 596, willa@krzeptowski.pl

hosting: dobremiejsce.pl :: © Copyright GALICA - 2012 :: CMS U Ciwersa - strony internetowe Nowy Targ