Noclegi w Kościelisku Willa u Krzeptowskich

Willa u Krzeptowskich leży 5 km od ścisłego centrum Zakopanego w malowniczym Kościelisku. Oferujemy noclegi ze śniadaniem. Zapraszamy również do naszego ogródka na grillowanie i wypoczynek na świeżym powietrzu.

Maria  Krzeptowska Jasinek

 

UWAGA

Nasz obiekt realizuje bony turystyczne....

 

 

W związku z zaleceniami snitarno- epidemiologicznymi(covid -19) ,sniadania dla  Gości są podawane do stolików,każdy pokój ma swój stolik do spożywania posiłków.

Natomiast osoby nie korzystające ze śniadań  nie mogą przygotowywać posiłków na jadalni.Mozna  zrobić sobie kawę  lub herbate,natomiast posiłki nie mogą być przygotowywane z uwagi na przepisy związane z CoVid.

 

Kościelisko to miejscowość bezpośrednio sąsiadująca z Zakopanem, leżąca u podnóża Tatr Zachodnich z popularnymi miejscami odwiedzanymi przez turystów leżącymi na terenach Tatrzańskiego Parku Narodowego jak; Dolina Kościeliska ze szlakiem do Schroniska na Hali Ornak, Dolina Małej Łąki ze szlakiem na Giewont i Czerwone Wierchy, licznymi jaskiniami w tym udostępnionymi do zwiedzania Jaskinią Mroźną, Smoczą Jamą, Jaskinią Mylną, Jaskinią Raptowicką.

Kościelisko ciągle pozostaje wierne tradycji, można tu jeszcze spotkać prawdziwych górali, a liczne imprezy kulturalno rozrywkowe organizowane w miejscowym amfiteatrze umilą pobyt miłośnikom folkloru. Czekają na Państwa regionalne karczmy z popularną Karczmą Polany, wyciągi narciarskie, skutery i quady, kuligi i konne przejażdżki.

Willa u Krzeptowskich posiada rekomendację portalu DobreMiejsce.pl

 


Przyjazd

Wyjazd

Sprawdź dostępność

Promotion

de

 Willa u Krzeptowskich Maria Krzeptowska Jasinek
34-511 Kościelisko - ul. Strzelców Podhalańskich 23, tel. +48 18 207 07 85, kom. +48 601 505 596, willa@krzeptowski.pl

hosting: dobremiejsce.pl :: © Copyright GALICA - 2012 :: CMS U Ciwersa - strony internetowe Nowy Targ