Noclegi w Kościelisku Willa u Krzeptowskich

Willa u Krzeptowskich leży 5 km od ścisłego centrum Zakopanego w malowniczym Kościelisku. Oferujemy noclegi w standardzie pensjonatu w bardzo przystępnych cenach z możliwością całodziennego wyżywienia - smaczna domowa kuchnia.
Serwujemy śniadania i obiadokolacje, zapraszamy również do naszego ogródka na grillowanie i wypoczynek na świeżym powietrzu.

Maria  Krzeptowska Jasinek

 

UWAGA

Nasz obiekt realizuje bony turystyczne.....+

 

Do dnia 27 grudnia możemy zakwaterować Gości tylko przebywających na delegeacji służbowe,nie zaś w celach turystycznych.

 

 

W związku z zaleceniami snitarno- epidemiologicznymi(covid -19) ,sniadania dla  Gości są podawane do stolików,każdy pokój ma swój stolik do spożywania posiłków.

Natomiast osoby niekorzystające ze śniadań  nie mogą przygotowywać posiłków na jadalni.

 

Kościelisko to miejscowość bezpośrednio sąsiadująca z Zakopanem, leżąca u podnóża Tatr Zachodnich z popularnymi miejscami odwiedzanymi przez turystów leżącymi na terenach Tatrzańskiego Parku Narodowego jak; Dolina Kościeliska ze szlakiem do Schroniska na Hali Ornak, Dolina Małej Łąki ze szlakiem na Giewont i Czerwone Wierchy, licznymi jaskiniami w tym udostępnionymi do zwiedzania Jaskinią Mroźną, Smoczą Jamą, Jaskinią Mylną, Jaskinią Raptowicką.

Kościelisko ciągle pozostaje wierne tradycji, można tu jeszcze spotkać prawdziwych górali, a liczne imprezy kulturalno rozrywkowe organizowane w miejscowym amfiteatrze umilą pobyt miłośnikom folkloru. Czekają na Państwa regionalne karczmy z popularną Karczmą Polany, wyciągi narciarskie, skutery i quady, kuligi i konne przejażdżki.

Willa u Krzeptowskich posiada rekomendację portalu DobreMiejsce.pl

 


Przyjazd

Wyjazd

Sprawdź dostępność

Promotion

en

 Willa u Krzeptowskich Maria Krzeptowska Jasinek
34-511 Kościelisko - ul. Strzelców Podhalańskich 23, tel. +48 18 207 07 85, kom. +48 601 505 596, willa@krzeptowski.pl

hosting: dobremiejsce.pl :: © Copyright GALICA - 2012 :: CMS U Ciwersa - strony internetowe Nowy Targ